Informacje, Kultura, Stowarzyszenie

SZKOŁA TAŃCA

          Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lewniowa „Z Nami Łatwiej” organizuje szkołę tańca dla uczniów klas III do VI szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.
Nauka tańca będzie prowadzona przez profesjonalną firmę JDC Dance Studio – Andrzej Starowicz w sali gimnastycznej w Lewniowej w każdy czwartek od 20 kwietnia do końca obecnego roku szkolnego w godzinach 14 do 16.
Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu ze Starostwa Powiatowego w Brzesku i wkładu własnego Stowarzyszenia nauka tańca będzie bezpłatna.
Zapisy na zajęcia przyjmują:

Magdalena Wiśniewska tel. 509 371 963
i Katarzyna Konicz tel. 512 721 941
Mając na uwadze ograniczoną ilość uczestników /maximum 30 dzieci/o przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszenia.

Zajęcia dla dzieci z JDC Dance Studio to nie tylko nauka tańca. Przede wszystkim chcemy zadbać, by będące pod naszą opieką dzieciaki rozwijały się zdrowo. Specjalnie przygotowany, autorski program, ma na celu zapewnić im przede wszystkim naukę koordynacji, ogólnej sprawności fizycznej oraz rozwinąć ich zdolności rytmiczne.

Wychodzimy z założenia, że najmłodsi są najbardziej wymagającą grupą i wymagają największej dozy uwagi, wiedzy, a także często niekonwencjonalnego myślenia. Dlatego właśnie, przygotowaliśmy dla nich specjalny program, podczas którego poznają podstawy najważniejszych styli tanecznych i nabiorą sprawności, a wszystko w formie znakomitej zabawy.


Poza tym, zajęcia to przede wszystkim wspaniała zabawa! Instruktorzy uczą nie tylko tańca, ale zawsze starają się przekazać dzieciakom pogodę ducha i uśmiech. Wszyscy są wykwalifikowanymi pedagogami, mającymi spore doświadczenie w pracy z najmłodszymi.

ZAPRASZAMY

 

Udostępnij wpis

Podobne wpisy

Komentowanie wyłączone.

Posłuchaj:

Wyszukiwarka

Odwiedzający

Aktualnie online: 2
Dzisiaj: 55
W tym tygodniu: 297
W sumie: 41793


Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego
„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”