Koniec wiosennego sezonu ligowego dla LKS „Orzeł” Lewniowa

Koniec wiosennego sezonu ligowego dla LKS „Orzeł” Lewniowa

Ligowe zmagania naszej utalentowanej młodzieży za nami. W tym sezonie reprezentowały nasz klub dwie drużyny w lidze młodzieżowej, Trampkarze Starsi grupa II i Juniorzy Młodsi.

Organizatorem rozgrywek jest nasz Brzeski Podokręg Piłki Nożnej. W grupie trampkarzy po odejściu rocznika 2000 był to dla nas trudny sezon ale mimo problemów kadrowych udało się zdobyć 6 punktów i strzelić kilka bramek… młodzi gniewni trampkarze starali się jak mogli ale jakoś piłka nie chciała zbyt często wpadać do bramki ale mecze w ich wykonaniu zasługiwały na ogromny szacunek. Kapitan drużyny Wojciech Konstanty godnie reprezentował kolegów i klub w ligowych rozgrywkach.

W grupie Juniorskiej były postawione bardziej ambitne cele które pod skrzydłami trenera Rafała Chudoba drużyna próbowała skrupulatnie realizować. Mając na uwadze, że to początki w Juniorskiej piłce jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskiwanych rezultatów rokujących na przyszłość wiele pozytywnych sportowych emocji. Kamil Konstanty będąc kapitanem drużyny zawsze dawał z siebie wszystko w ligowych meczach i godnie reprezentował swoich kolegów i klub na powiatowych boiskach.

Należy tu podziękować wszystkim zawodnikom za podjęcie sportowej rywalizacji w duchu Fair Play, za włożony wysiłek i trud w kultywowanie dobrych sportowych tradycji…. teraz czas na relaks i spotkania z fankami. Z pozdrowieniami i szczęśliwymi chwilami na wakacyjny czas a potem Hard Work!

%d bloggers like this: