OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Zmartwychwstanie Pańskie 12 kwietnia 2020r.

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego stanowi centrum roku liturgicznego, jest punktem kulminacyjnym, źródłem i szczytem tego co celebrujemy w ciągu całego roku. Niech ta myśl szczególnie nam towarzyszy, w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa, gdy nie będziemy mogli spotykać się w gronie rodzinnym czy w przyjaciół.

Dziś Msze św. o godz.7.30 i 10.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 15.00. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. będzie taki sam.

Drodzy siostry i bracia! Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni nas wszystkich swoją mocą i pokojem, a radość płynąca z doświadczenia tego, że zostaliśmy odkupieni, niech towarzyszy wszystkim naszym działaniom. Niech nasze życie będzie nieustannym świadectwem dawanym Temu, który w nas pokonuje wszelkie zło i grzech i prowadzi nas do zwycięstwa. Wszystkim życzę Bożego Błogosławieństwa, jakże potrzebnego nam w tym trudnym czasie zdrowia, cierpliwości i wszelkich potrzebnych łask. Obyśmy jak najszybciej wrócili do normalności. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dziękujemy serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu troszczyły się o naszą świątynię i przygotowały ją na święta, a na najbliższy tydzień prosimy p. Krystynę Daniec i P. Annę Rubacha.

Zachęcam do nabywania aktualnego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”, a dzieciom polecam „Małego Gościa Niedzielnego”. 6. Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

%d bloggers like this: