OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Wielkanocy 19.04.2020r.

Informacje duszpasterskie

1. Przeżywamy dziś II Niedzielę Wielkanocy, Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Świat szczególnie teraz w czasie pandemii koronawirusa bardzo potrzebuje Bożego miłosierdzia, dlatego wykorzystajmy ten dzień na modlitwę o ustanie pandemii jak również módlmy się za nas samych i za naszych bliskich. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

2. W związku ze Świętem miłosierdzia dziś do północy można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie w Kościele wobec Najświętszego Sakramentu Koronki do Bożego Miłosierdzia.

3. Zachęcam każdego dnia przed Mszą św. do adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie można skorzystać z Sakramentu Pokuty. Także codziennie będziemy śpiewać Suplikacje o ustanie pandemii koronanawirusa.

4. Dziękujemy serdecznie rodzinom, które w minionym tygodniu troszczyły się o naszą świątynię. a na najbliższy tydzień prosimy P. Joannę Kurzydło i P. Eweline Bednarek.

5. Zachęcam do nabywania aktualnego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny” a dzieciom polecam „Małego Gościa Niedzielnego”.

Intencje Mszy św. 20.04.2020 -26.04.2020

Poniedziałek: 20.04.2020. Godz. 18 Za Sp.++ Klarę Kornaś i syna Antoniego, od wnuczki Agnieszki z rodzmą. , w Tarnowie ks. Robert Kantor -Za Śp.+ Marię Jarzębak -od Wiesława Zółty z żoną. 19 Msza sw. greg. W Tarnowie~ Ks. Ryszard Nowak-Za Śp.+ Floriana Górak -od wnuka Janusza. 2 Msza św. greg.

Wtorek 21.04.2020 Godz. 7 .00 -Za Sp. + Romana Styma, od żony Marii. . W Tarnowie; Ks. Robert Kantor -Za Śp.+ Marię Jarzębak -od rodziny Sapałów i Musiałów z Zerkowa. 20 Msza św. greg. W Tarnowie; Ks. Ryszard Nowak -Za Śp.+ Floriana Górak -od wnuka Grzegorza. 3 Msza św. greg.

Środa 22.04.2020 Godz. 18.00 -Za Śp. ++ Michała i Marię Mendel. W Tarnowie; Ks. Robert Kantor -Za Śp.+ Marię Jarzębak -od rodziny Hacusiów. 21 Msza św. greg. W Tarnowie; Ks. Ryszard Nowak -Za Śp.+ Floriana Górak -od wnuczki Agnieszki z mężem i córką. 4 Msza św. greg.

Czwartek 23.04.2020 Godz. 7 .00 -Za Sp. + Romana Styrna, od córki Urszuli z mężem i dziećmi. W Tarnowie; Ks. Robert Kantor -Za Śp.+ Marię Jarzębak -od rodziny Średniawów z Domosławic. 22 Msza św. greg. W Tarnowie; Ks. Ryszard Nowak -Za Śp.+ Floriana Górak -od sąsiadów Filipków i Jarząbskich. 5 Msza św. greg.

Piątek 24.04.2020 Godz. 18.00 -Za Śp.++ Franciszka Odroń i jego rodziców. W Tarnowie; Ks. Robert Kantor -Za Śp.+ Marię Jarzębak -od Anny i Wiesława Różowskich. 23 Msza sw.greg . W Tarnowie; Ks. Ryszard Nowak -Za Sp.+ Floriana Górak -od sąsiadki Janiny Nowak. 6 Msza św. greg.

Sobota 25.04.2020 Godz. 7 .00 -Za Sp.+ Stanisława Pławeckiego, od Józefa Chochlińskiego. W Tarnowie; Ks. Robert Kantor-Za ŚR.+ Marię Jarzębak -od Pawła Piech z rodziną. 24 Msza św. greg. W Tarnowie; Ks. Ryszard Nowak-Za Sp.+ Floriana Górak -od Marii Kupiec z rodziną. 7 Msza św. greg.

Niedziela 26.04.2020 Godz. 7.30 -Msza św. dziękczynno -błagalna w I rocznicę urodzin Oliwii. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Oliwii, jej rodziców i rodziny. Godz. 10.00-Msza św. dziękczynno -błagalna z okazji 85 urodzin Stanisława. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia. Godz. 15.00-Za Parafian. W Tarnowie; Ks. Robert Kantor -Za Śp.+ Marię Jarzębak -od brata Stanisława z rodziną. 25 Msza św. greg. W Tarnowie; Ks. Ryszard Nowak-Za Śp.+ Floriana Górak -od siostry Heleny. 8 Msza św. greg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: