OGŁOSZERNIA PARAFIALNE

OGŁOSZERNIA PARAFIALNE

XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2020

Informacje Duszpasterskie

  1. W całej Polsce obchodzimy dziś „Dzień Papieski”. Po Mszach św. przeprowadzana jest zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej ale ubogiej młodzieży. Bóg zapłać za wszelkie składane na ten cel ofiary.
  2. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00 wyjątkowo we wtorek nabożeństwo różańcowe będzie po Mszy św. o godz. 7.00 rano, w niedzielę o godz. 14.30. Zachęcam do licznego udziału w tym nabożeństwie, a także do odmawiania Różańca w Rodzinach przy wieczornym pacierzu. Do odmawiania Różańca w tym tygodniu w kościele zapraszam: w poniedziałek kl. VI, w środę DSM, w czwartek klasę VII , a w piątek klasę VIII.
  3. W środę przypada Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela. Zachęcam do modlitwy za wszystkich wychowawców i nauczycieli żyjących i zmarłych. W ich intencji, w środę ofiarujemy nabożeństwo różańcowe.
  4. Zbiórka ministrantów w poniedziałek o godz. 16.00, spotkanie DSM będzie w środę O godz. 16.00, natomiast próba Scholii będzie w piątek po Nabożeństwie Różańcowym.
  5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu troszczyły się o naszą świątynię; a na najbliższy tydzień prosimy P. Danutę Serafin i P. Agatę Serafin.
  6. Zachęcam do nabywania aktualnego wydania „Gościa Niedzielnego”, a dzieciom polecam październikowy numer Małego Gościa Niedzielnego”. Są także do nabycia kalendarze na przyszły rok.
  7. W następną niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny. Składka na tace w tym dniu będzie przeznaczona na misje.

Intencje Mszy św. 12.10.2020 – 18.10.2020r.

%d bloggers like this: